Adrasan Tekne Turu ile Suluada’yı Keşfedin

Adrasan’ın el değmemiş tertemiz koyları ve Maldivleri andıran suyuyla Suluada, Türkiye’de yüzmeye ve bakmaya doyamayacağınız bir önceliğe sahip. Adanın taşlarının arasından süzülen buz gibi içme suyunu içmek; metrelerce derinlikte bile suyun dibini görebilmek, iç huzurunuza hitap eden mucizevi bir özelliktir. Adrasan tekne turu ile ulaşacağınız, Suluada’nın bembeyaz altın yansımalı kumu; üzerine uzandığınızda ağrılarınızı dindirecek ve hatıra saklamak amacıyla yanınızda götürme isteği uyandıracaktır. Suluada yaşar. Her gittiğiniz sene, başka bir forma bürünür ve sizi bambaşka bir konumla karşılar. Taşlar her sene konum değiştirir, kumlar akar, hayatın aktığı ve değiştiği gibi... Tek değişmeyen şey ise, suyunun turkuaz rengi, temizliği ve dinginliğidir.

Tatilin Adresi Adrasan’da Özgürlüğü Yaşa

Ne kadar da tükettik her şeyi; doğanın güzelliklerini, insan olmanın özelliklerini, dünyanın el değmemiş bölgelerini nasıl da kirlettik. Yedik, içtik, eğlendik, tükettik; sonra da dönüp el değmeyeni ya da daha az ayak basılmış yerleri aramaya başladık. En başta kölesi olduk kendi nefsimizin sonra da efendisi olmaya çalıştık kendimizin. Hayatımızı kazanmak uğruna, kendimize zaman ayırmayı unuttuk hayat koşuşturmacasında. Her insan, kendini özgür hissedebileceği, günlük işlerinden arta kalan zamanlarda kafasını dinleyebileceği, kendiyle baş başa kalabileceği anlar ister hayatta. Kimisi koca bir sene çalışır, kiminin yaşam tarzıdır, kimininse hayal ettiği ama ulaşmak için yıllarca çalıştığı kalitede bir tatil alternatifidir Adrasan tekne turu ile Suluada’yı keşfetmek.

Özel Günlerinizde Adrasan Teknesi Sizi Bekliyor

Eğer unutulmaz bir tecrübeyle evlenmeyi, bir evlilik teklifinde bulunmayı düşünüyorsanız ya da çok değer verdiğiniz birinin doğum gününü kutlamak istiyorsanız, bunun için unutulmaz bir yat turuna, Adrasan’ın en güzel koylarına giden, kendinizi en özel hissedeceğiniz yatımıza özel olarak katılabilirsiniz. Adrasan’ da tekne turuna çıkmak; kendinizi şımartmak ve huzurun derinliklerini gözlüksüz görebilmek için eşsiz bir fırsat. Adrasan’ın yemyeşil koylarını ve Suluada’ yı görmeden Adrasan’ı gezdim demeyin. İnanın; Ünlülerin gelip de satın almak istediği ama huzurun parayla kıyaslanamayacağı değerde bir adadır Suluada. Özge Sultan Yatı Ekibi en içten saygı ve sevgilerini sunar, bir gün buluşmak dileğiyle.

Türkiye’nin Maldivleri, Suluada’yı Yakından Tanıyalım

Adrasan’a gelip de Suluada’yı görmediyseniz hiç tekne turuna çıkmamışsınız demektir. Hadi gelin beraber bir günlük tekne yolculuğuna çıkalım. Eğer aracınız yoksa sizi kaldığınız yerden alıyoruz. İster uzanarak, ister oturarak yatımızda dilediğiniz yere konumlanıyorsunuz ve dinlendirici müziklerle birlikte turumuz başlıyor. Bir tarafınızda dağ, diğer tarafta masmavi deniz üstünde yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Eğer şanslı gününüzdeyseniz, yan tarafınızda atlayan yunuslar bile görebilirsiniz.

Adrasan Tekne Turu Programımız

Adrasan’ın en büyük teknesiyle yapılan güvenli bir yolculuktan sonra Suluada’nın kuzey plajında duruyoruz. Turkuaz mavisi suyu, altın yansımalı bembeyaz kumuyla Maldivler’e demir attığımızı düşüneceksiniz.

Sizin için hazırladığımız öğle yemeğimizi burada yiyoruz. Kızarmış balık (levrek veya çipura), domates soslu makarna ve mevsim salatayla gün boyu yüzmek ve eğlenmek için enerjimizi alıyoruz. Burada dilediğiniz kadar yüzdükten sonra, batı plajına geçiyoruz. Yüzmeye doyamayanlar burada doyasıya

Hemen Şimdi Yerinizi Ayırın!